Relax op de idyllische stranden van het zonovergoten Kreta: ALL-INCLUSIVE verblijf met 7 nachten in het Kalypso Cretan Village Resort & Spa**** - incl. vluchten (vanaf € 419 p.p.)
Nu vooruit bestellen- 21%
Relax op de idyllische stranden van het zonovergoten Kreta: ALL-INCLUSIVE verblijf met 7 nachten in het Kalypso Cretan Village Resort & Spa**** - incl. vluchten (vanaf € 419 p.p.)
- Kreta-vakantie van 7 nachten all-inclusive in Kalypso Cretan Village Resort & Spa****
- Vluchten inbegrepen van Brussel Nationale Luchthaven naar Heraklion en terug
- Verblijf in een standaard tweepersoonskamer
- Je geniet er van een all-inclusive formule: continentaal en Amerikaans ontbijt, lunch, diner in buffetvorm (eenmaal per week BBQ), verschillende snackbars en drank in de hoofdbar
- Groot zoutwaterzwembad en mogelijkheid tot tal van sporten: tennis, basketbal, duiken en volleybal
- Fitness en aquagym inbegrepen
- Ga feesten in het bruisende Chersonissos
- Ontdek indrukwekkende bergketens en pittoreske baaitjes op Kreta
- Vluchtschema onder voorbehoud:
- Heenvlucht: vertrek in Brussel om 10u30, aankomst in Heraklion om 15u
- Terugvlucht: vertrek in Heraklion om 7u, aankomst in Brussel om 9u45
- Je Groupon is terug te vinden in de rubriek 'Mijn Account' na het sluiten van de deal
De deal
- Klik op 'Koop nu!' en maak je keuze uit:
- Een vertrek op 5, 8, 12, 19, 22, 29 september en 3, 6, 10, 13, 17, 20 oktober
Groupon Travel BVBA treedt op als reisbemiddelaar
Reislicentie: A5766
Garantiefonds Reizen
- Deze bon is geldig voor een verblijf op 1 van de voorgestelde data
- Let op: deze reis is bedoeld voor 2 personen, een voucher is geldig voor één persoon. Je dient dus twee vouchers te kopen!
- Max. 2 vouchers per persoon
- Niet cumuleerbaar met andere acties
- Check-in vanaf 13u, check-out tot 12u
- Luchthaventaksen (€ 45,38 p.p. op 14/06) zijn inbegrepen
- Niet inbegrepen: transfers (kan je bij de partner boeken voor € 50 p.p. per rit), reisverzekering, excursies, andere drank, maaltijden of activiteiten dan vermeld, direct in het hotel te betalen
- Voor deze deal gelden de algemene voorwaarden van Groupon Travel
Hoe reserveren?
- Reserveer binnen de 24u na ontvangst van je voucher via http://gr.pn/NeY1Er met vermelding van je Groupon Travel codes
- Gelieve geen rekening te houden met de geldigheidsdata op je Grouponbon: indien je je boeking niet binnen de 24 uur doorvoert, is je bon niet meer geldig
- Vertrekdata en prijzen zijn op basis van beschikbaarheid: indien je datum niet meer beschikbaar is, krijg je een alternatief voorstel
- Je vluchturen zijn onder voorbehoud, je boeking kan niet meer geannuleerd worden op basis van de vluchtinformatie
- Annulatie of wijzigingen zijn niet meer mogelijk eens je boeking bevestigd is
- Een week na je boeking krijg je nog een bevestingsmail met je vluchtinformatie, je boeking kan niet meer geannuleerd worden op basis van deze informatie
- Geen bijkomende reservatie- of dossierkosten
We kennen het allemaal: op een doordeweekse avond beslis je om Grieks te gaan eten. Terwijl je geniet van een fetaslaatje en calamares met een lekker glaasje ouzo in de hand, begin je te dagdromen. Wat zou het toch zalig zijn om ons Belgenlandje even te ontvluchten en in een viersterrenhotel op een prachtig, zonovergoten Grieks eiland te verblijven ... Pak die valiezen maar, want dankzij Groupon wordt je droom werkelijkheid zonder al te diep in je portemonnee te graaien!

Aanbod
Groupon biedt je een onvergetelijke reis aan naar Kreta, het grootste eiland van Griekenland. Je verblijft 7 nachten all-inclusive in een standaard tweepersoonskamer in het viersterrenhotel Kalypso Cretan Village Resort & Spa.
Ook de vluchten zijn inbegrepen in deze deal. Je vertrekt van Brussel Nationale Luchthaven om 10u30 en landt ter plaatse in de Kretense hoofdstad Heraklion om 15u plaatselijke tijd. Op de terugreis stijg je op om 7u en ben je terug aan de grond om 9u45.
Mogelijke vertrekdata: 5, 8, 12, 19, 22, 29 september en 3, 6, 10, 13 17, 20 oktober
Inbegrepen in de all-inclusive formule:
- Continentaal ontbijt van 7u tot 7u30 en van 10u15 tot 11u
- Amerikaans ontbijt (buffet) van 7u30 tot 10u15
- Lunch van 12u30 tot 14u: buffet met slaatjes, Griekse en internationale specialiteiten en desserten
- Diner van 19u30 tot 21u30: buffet, eenmaal per week bbq
- Verschillende (snack)bars, ook aan het strand en aan het zwembad
- Drank (alcoholisch of non-alcoholisch) in de main bar inclusief tot 22u30, daarna zijn de consumpties betalend

Kalypso Cretan Village Resort & Spa****
Het hotel is geknipt voor zowel cultuur-, sport- als wellnessliefhebbers! Er is een spacenter, je kan duiken, tennissen, basketten, een frisse duik nemen in het zoutwaterzwembad en volleyballen. Er is ook heel wat animatie voor de kids. ’s Avonds zijn er theater- en dansvoorstellingen en het hotel stippelt graag excursies voor je uit.
Je overnacht in een standaard tweepersoonskamer met omliggende tuin, terras en zicht op zee. Je kamer bevindt zich in een bungalow in typisch Kretense stijl. In je kamer beschik je over een badkamer, klassiek meubilair, airconditioning, satelliet-tv, muziek en een minibar.

Het hotel beschikt over verschillende bars aan het zwembad en aan het strand. In het restaurant is er een buffet, waar je ’s morgens en ’s middags naar hartelust van kan smullen. ’s Avonds is er een gastronomisch buffet met lokale specialiteiten. Eén keer per week wordt er gebarbecued, yummy!

Ligging
Het hotel is prachtig gelegen aan een inham, tussen grote hangende rotsen aan de Libische Zee. Wie de omgeving wil verkennen, kan de hotelbus nemen en naar het dorpje Plakias of naar het prachtige zandstrand Damnoni gaan.Je kan verschillende excursies maken in en rond Kalypso. In Preveli kan je een uniek natuurlijk palmboomwoud bezoeken, genieten van een prachtig uitzicht en een bezoekje aan een historisch klooster meepikken. In de buurt kan je Byzantijnse ruïnes bewonderen en ook de flora en fauna is adembenemend op dit Griekse eiland.

Kreta


Prachtige ligging in een baai, schitterend.e ligging van het hotel was prima: dicht bij de winkels en metro en we hebben lekker kunnen eten (buffet). – Jos, Booking.com©
Het is een schitterend complex met veel facilteiten en een hele mooie ligging. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Goede prijs / kwaliteit.e kamer is netjes, bedden worden dagelijks opgeruimd. Het ontbijtbuffet is geweldig. – Reinier, Booking.com©
Groupon Travel
Have a nicetrip in Crete
