Een deal voor snelheidsduivels! Ga voor € 329 naar de Grand Prix Formule 1 in Valencia met 2 overnachtingen in Hotel Senator Parque Central**** Snelheidsengeltjes racen dan wel in de Grote Hemelsprijs, maar hun wolkjes met 2pk zijn niets in vergelijking met de razendsnelle vuurstenen waarmee snelheidsduivels in de hel rondvlammen. Haal de snelheidsduivel in jezelf alvast naar boven, want van 22 tot 24 juni ga jíj naar... Nu vooruit bestellen

Een deal voor snelheidsduivels! Ga voor € 329 naar de Grand Prix Formule 1 in Valencia met 2 overnachtingen in Hotel Senator Parque Central****

Voucher van Mundotour Travel
Highlights
  • Een deal voor snelheidsduivels: ga naar de Formule 1 Grand Prix in Valencia!
  • Inbegrepen: Elke dag ontbijt, ticket voor het balkon van de Grand Prix en petje van Ferrari
  • 2 overnachtingen in Hotel Senator Parque Central****
  • Ontdek Valencia: mooie stranden, futuristische architectuur en massa's cultuur
  • Het strand van Las Arenas en de haven van Valencia bevinden zich op 5 km
  • Wat je hier nog meer kan doen, ontdek je hier
  • Je Groupon is terug te vinden in de rubriek 'Mijn Account' na het sluiten van de deal


Groupon Travel BVBA treedt op als reisbemiddelaar

Reislicentie: A5766


GFG


Garantiefonds Reizen

De kleine lettertjes
  • Deze bon is geldig voor een verblijf van 22 tot 24 juni 2012
  • Let op: deze reis is bedoeld voor 2 personen, een Groupon Travel is geldig voor één persoon. Je dient dus twee Groupon Travels te kopen!
  • Max. 1 voucher per persoon
  • Niet cumuleerbaar met andere acties
  • Check-in vanaf 15u, check-out tot 12u
  • Eventuele extra kosten
  • Niet inbegrepen: verzekeringen, transport, andere drank, maaltijden of activiteiten dan vermeld
  • Voor deze deal gelden de algemene voorwaarden van Groupon Travel

Hoe reserveren?

  • Reserveer je verblijf ten laatste op 30 mei via http://gr.pn/KFwY2K met vermelding van je Groupon Travel codes
  • Annulatie en wijzigingen niet meer mogelijk eens je boeking bevestigd is
  • Gelieve rekening te houden met de beperkte beschikbaarheid van de partner en tijdig te reserveren
  • Geen bijkomende reservatie- of dossierkosten
Snelheidsengeltjes racen dan wel in de Grote Hemelsprijs, maar hun wolkjes met 2pk zijn niets in vergelijking met de razendsnelle vuurstenen waarmee snelheidsduivels in de hel rondvlammen. Haal de snelheidsduivel in jezelf alvast naar boven, want van 22 tot 24 juni ga jíj naar de Grand Prix in Valencia!

Aanbod

Fan van brullende motoren? Dan is deze deal écht iets voor jou ... Je kan 2 dagen vanop de balkontribune het bloed, zweet en tranen van de Formule 1-piloten van de Grand Prix ruiken én je krijgt een petje van Ferrari. Bovendien overnacht je twee keer in een comfortabel viersterrenhotel, waar je elke ochtend opstaat met een lekker ontbijt.

Hotel Senator Parque Central**** 

Het moderne Senator Parque Central Hotel ligt in het centrum van Valencia, op 15 minuten lopen van het station Xativa en de oude binnenstad. Je vindt er een fitnesscentrum, een sauna en kan er gratis gebruik maken van wifi.



Na een drukke dag in de stad of op de racebaan, kan je heerlijk relaxen in je ruime kamer. Die is uitgerust met kleurentelevisie, telefoon, individueel controleerbare airco, een kluisje en een bureau. In je eigen badkamer vind je een haardroger en toiletartikelen. 


Grand Prix van Valencia

De eerste race op dit straatcircuit werd gehouden in 2008 en werd toen gewonnen door Felipe Massa van Ferrari. De jaren erna ontkurkten grote namen als Sebastiaan Vettel en Rubens Barrichello er de champagne! Het straatcircuit zelf heeft 25 bochten, een lengte van ruim 5 kilometer en er worden in totaal 57 rondes gereden. De lay-out lijkt een beetje op het circuit van Monte Carlo, want ook hier racen de piloten rondom de haven. 

Valencia

Valencia is de derde grootste stad van Spanje, de plaats waar paella werd uitgevonden én waar de zon meer dan 300 dagen per jaar schijnt. Je kan er ronddwalen door het historische deel van de stad en rondsnuisteren in vele musea en kunstgalerijen. Ook shopaholics halen hun hart op in de vele designwinkeltjes, kleine boetiekjes en zelfs in de authentieke El Mercado Central.



Het 'Ciudad de las Letras y las Ciencias', met zijn fantastisch futuristische gebouwen, is een indrukwekkend complex en de absolute must-see van Valencia. Het omvat het grootste  aquarium van Europa, een operagebouw en interactief museum. 

 

1

Wij vonden het hotel qua ligging uitstekend! het personeel was vriendelijk en de kamers prima! het ontbijt was zeker voor Spaanse begrippen zeer uitgebreid. Al met al een prima hotel voor een paar dagen te verblijven. – Peter, Booking.com©

Ruime kamer - heel goed boxspringbed - individueel te regelen (en goed functionerende) airco - ruime badkamer met goede en krachtige warmwatervoorziening, ligbad, toilet en bidet - ruim voldoende kastruimte - waterkoker met koffie/thee - minibar met gratis softdrinks en water - gemakkelijke stoel - goede geluidsisolatie - kluisje - ijsblokjesmachine op de gang - gemak van een supermarktje binnen 5 minuten lopen (av. Peris y Valero). – Sylvia, Booking.com©

Mundotour

Have a
great experience!
Mundotour geïntroduceerd door Groupon.be