Je hebt geen excuus nodig om uit eten te gaan als het zo voordelig is: 4-gangenmenu met bv. wachtbordje, bisque van garnalen, varkenshaasje Blackwell en dessert bij ’t Blaffetuurken op de Visserskaai (vanaf € 34)
Pré-commander maintenant- 61%
Je hebt geen excuus nodig om uit eten te gaan als het zo voordelig is: 4-gangenmenu met bv. wachtbordje, bisque van garnalen, varkenshaasje Blackwell en dessert bij ’t Blaffetuurken op de Visserskaai (vanaf € 34)
- Viergangenmenu voor 2 of 4 personen bij 't Blaffetuurken op de Visserskaai
- Aperitiefhapje: wachtbordje van de chef
- Voorgerecht: carpaccio van San Daniele-ham met meloen of bisque van garnalen
- Hoofdgerecht: varkenshaasje blackwell met garnituur of zalmnoot met prei
- Dessert: à la carte
- Gezellig interieur
- Vriendelijke service
De deal
- Klik op “Koop nu!” en maak je keuze uit:
- OPTIE 1: viergangenmenu voor 2 personen aan € 34 in plaats van € 88
- OPTIE 2: viergangenmenu voor 4 personen aan € 64 in plaats van € 176
- Bon 3 maanden geldig van 1 september tot 1 december 2012
- Aanbod voor 2 of 4 personen, afhankelijk van de gekozen optie
- Niet cumuleerbaar met andere acties
- Max. 1 bon per persoon
- Reservatie noodzakelijk via 059/70.42.26 met vermelding van Groupon
- 24u op voorhand verwittigen in geval van annulatie
- Gelieve rekening te houden met de beperkte beschikbaarheid van de partner
- Je Groupon is terug te vinden in de rubriek "Mijn account" na het sluiten van de deal
- Bekijk hier de algemene voorwaarden en 14 dagen herroepingsrecht

Er zijn tal van goede redenen om niet in je eigen eetkamer te willen dineren: bijvoorbeeld omdat het er veel te ongezellig is en je hoogdringend moet herinrichten. Of misschien net omdàt je zopas heringericht hebt en het er naar verf ruikt. Omdat je geen inductieplaten hebt, en koken op een gas- of elektrisch vuur zo passé is. Of misschien net omdàt je nieuwe inductieplaten hebt en je nog niet zo goed weet hoe die werken. Wat je excuus ook moge zijn, bij ’t Blaffetuurken is de inrichting immer gezellig en weet de chef ook perfect hoe zijn fornuis werkt: kom er voordelig tafelen dankzij dit aanbod!
In ruil voor deze Groupon schuif je met z’n tweetjes of z’n vieren aan tafel bij ’t Blaffetuurken. Vanaf 1 september staat er immers een viergangenmenu op je te wachten. Benieuwd wat de chef uit z’n mouw geschud heeft voor zijn Grouponklanten? Bekijk op het onderstaande menubord waaraan je je mag verwachten!

We hadden een groupon bon en we zijn uitstekend ontvangen hebben lekker gegeten in een gezellig kader. Het was een enorme vriendelijke ontvangst. Een aanrader!!De zeewolf was vers en zeer goed opgediend en de koffie achteraf was grandioos. Langs de visserskaai van Oostende met een mooi uitzicht op de haven van Oostende.
– Naty, Oostende