Daar wordt aan de deur geklopt! Een digitaal scherm van 2,5" om over het kijkgaatje te plaatsen - hou nu makkelijker in de gaten wie er voor je deur staat (vanaf € 79 - incl. verzendingskosten) Daar wordt aan de deur geklopt! Maar wie zou het toch zijn? Een deurwaarder? Sinterklaas? Of een sluwe deurwaarder verkleed als Sinterklaas? Dankzij deze deal weet je perfect wanneer je de deur mag opendoen en wanneer je ze beter op slot laat. Het scherm dat je via deze deal ... Nu vooruit bestellen

Daar wordt aan de deur geklopt! Een digitaal scherm van 2,5" om over het kijkgaatje te plaatsen - hou nu makkelijker in de gaten wie er voor je deur staat (vanaf € 79 - incl. verzendingskosten)

Voucher van Media Wave Store Shopping
Highlights
  • Digitaal scherm van 2,5"
  • Helder beeld dankzij een resolutie van 1,3 megapixels
  • Makkelijk te installeren en gebruiken
  • Geen vervorming of vertroebeling van het beeld zoals bij traditionele kijkgaatjes
  • De breedhoeklens geeft een kijkhoek van 180°
  • Uitermate handig voor slechtzienden en kinderen
  • Spaarzame werking op 2 AA-batterijen (niet inbegrepen)
  • 2 jaar garantie

De deal

  • Klik op 'Koop nu!' om je keuze te maken uit:
  • OPTIE 1: 1 digitaal scherm voor € 79 
  • OPTIE 2: 2 digitale schermen voor € 149

De kleine lettertjes

Hoe bestellen

  • Klik op 'Koop nu' en maak je keuze, let erop dat je het juiste leveringsadres invult (in het Grouponbestelvenster). Wie deze deal aankoopt via de mobile app, wordt binnen de 7 dagen door Groupon gecontacteerd voor het juiste leveringsadres (zorg dat er een telefoonnummer ingevuld is in je account)
  • Nadat je betaling doorgevoerd is, is je bestelling afgerond (je hoeft geen verdere stappen te ondernemen)
  • Verzendingskosten van € 8 inbegrepen
  • Leveringstermijn van ongeveer 3 weken (vanaf 31 mei), enkel in België
  • Voor meer info over levering of annulering, contacteer de klantendienst van Groupon via contact.nl.groupon.be

Daar wordt aan de deur geklopt! Maar wie zou het toch zijn? Een deurwaarder? Sinterklaas? Of een sluwe deurwaarder verkleed als Sinterklaas? Dankzij deze deal weet je perfect wanneer je de deur mag opendoen en wanneer je ze beter op slot laat.

Het scherm dat je via deze deal kan kopen vervangt je klassieke kijkgaatje in de deur. Het principe is eenvoudig: aan de ene kant van de deur zit een kleine camera, aan de andere kant een digitaal scherm. 



  • Digitaal scherm van 2,5"
  • Helder beeld dankzij een resolutie van 1,3 megapixels
  • Makkelijk te installeren en gebruiken
  • Geen vervorming of vertroebeling van het beeld zoals bij traditionele kijkgaatjes
  • De breedhoeklens geeft een kijkhoek van 180°
  • Uitermate handig voor slechtzienden en kinderen
  • Spaarzame werking op 2 AA-batterijen (niet inbegrepen)
  • 2 jaar garantie
 

Media Wave Store

Brought to
you by Groupon
Website
Media Wave Store geïntroduceerd door Groupon.be