Hoogtepunten
Ga maximaal met z’n 25-en, huur een privé-karaokeroom, zing de longen uit je lijf en bestel tussendoor een cocktail op de tablet.
Over deze deal
- 2 uur een karaokekamer huren
- Geldig op maandag t/m donderdag van 18.00-00.30 uur
- Voor minimaal 6 en maximaal 25 personen per kamer
- In een karaokebar in hartje Brussel aan de Kolenmarkt
- Keuze uit meer dan 3.000 hits en genres
Wil je naar een karaokebar in Brussel? In hartje centrum boek je online een privékamer met korting bij Box On Air Karaoké Room. Waarna je je stembanden in rap tempo opwarmt met Bon Jovi's "Livin' On A Prayer" en samen met de meiden "Survivor" van Destiny's Child door de kamer tettert. Nog op zoek naar een leuk idee voor een team uitje in Brussel? Of naar een activiteit om je avond uit in Brussel met vrienden nog feestelijker te maken? Denk dan aan Box On Air Karaoké Room en aan hoe je toondove collega de spotlight gaat stelen of hoe je vrienden elkaar met een spetterende serenade de liefde verklaren.
Deal-Voorwaarden
Aankoop: maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, maar 1 extra te koop als kado.
Reserveren: verplicht minimaal 24 uur van tevoren online via reservation.groupon.be.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: toon je groupon bij aankomst op je mobiel of afgedrukt. Maximaal 25 personen per kamer. Niet cumuleerbaar met andere acties. Bekijk hier de algemene voorwaarden en 14 dagen herroepingsrecht.
Over Box On Air Karaoké Room
Aan de Kolenmarkt in hartje Brussel kan je bij Box On Air Karaoké Room voortaan terecht voor een fijne karaoke-avond. In je eigen privékamer kwetteren jij en je vrienden, collega’s of familie uit volle roodborst mee op de meer dan 3.000 hits die uit de speakers schallen. Er is keuze uit zowel hits uit de jaren 2000, Disney-klassiekers als filmsoundtracks. In totaal zijn er 6 privé-karaokerooms beschikbaar: waan je in de jaren '70 in de glitterende Disco Room of zing met een kleiner gezelschap in de intieme Ananas Room. Tussen het zingen door kan je je stembanden smeren met een cocktail in je karaoke-room die je via een tablet bestelt.