5.0
Gemiddelde van 4-beoordelingen
100%
Trakteer jezelf op 5 groepslessen salsa of bachata met Fuego Dance in Brussel. Voor 1 of 2 personen, op je eigen tempo!
Trakteer jezelf op 5 groepslessen salsa of bachata in een leuke en ontspannen sfeer, onder begeleiding van Laurent, een gepassioneerde en gediplomeerde leraar. Je krijgt de kans om de Cubaanse salsa en de bachata fusion/moderna te ontdekken of te verdiepen, met lessen die zijn aangepast aan elk niveau. Elke sessie is een meeslepende ervaring waarin je vooruitgang boekt terwijl je je vermaakt.
| Dag | Datum | Tijd | Les |
|---|---|---|---|
| Dinsdag | 9, 16, 23 september 2025 | 20:00 | Cubaanse salsa, intermediate |
| 21:00 | Cubaanse salsa, intermediate/gevorderd | ||
| Donderdag | 11, 18, 25 september 2025 | 19:00 | Salsa voor beginners (nieuw) |
| 20:00 | Bachata fusion/moderna voor beginners (nieuw) | ||
| 21:00 | Bachata fusion/moderna intermediate (nieuw) | ||
Of je nu alleen of met iemand komt, Fuego Dance biedt de ideale omgeving om dansen te leren. Dankzij lessen die zijn aangepast aan elk niveau, kan je in je eigen tempo vooruitgaan terwijl je plezier hebt. Je leert niet alleen dansbewegingen, maar je zal de warme en gezellige sfeer van een school ervaren die plezier centraal stelt in elke les. Met de mogelijkheid om te kiezen tussen salsa en bachata, is dit aanbod ideaal voor iedereen die van dans houdt, of je nu een beginner of een gevorderde danser bent.
Fuego Dance is een dansschool in Ixelles, Brussel, gespecialiseerd in salsa en bachata. Het team, onder leiding van Laurent, een leraar met een pedagogisch diploma, verwelkomt je in een ontspannen en gezellige sfeer. De school onderscheidt zich door haar progressieve onderwijsmethodologie en de nadruk op het sociale aspect van dans, waar elke leerling zich vrij kan uiten terwijl hij of zij vooruitgaat. Of je nu alleen, met een partner of met vrienden komt, Fuego Dance is de perfecte plek om te ontdekken, te leren en plezier te hebben op de dansvloer.