Points forts
Ze kennen de klassiekers maar brengen ze modern!
À propos de ce deal
De deal
- € 39,99 voor Heerlijk Bib Gourmand-menu voor 2 personen (waarde € 74)
Flinterdunne mi-cuite van het beste stukje Iberische biggetje.
Deze zachtjes op 50° in onze oven gegaarde filet smelt niet alleen op je tong, je proeft er meteen ook de Mediterraanse joie de vivre in.
Grof zeezout uit de Zuiderse salinas en de nuances van onder de zon tot leven gewekte verse look, overgoten met extra vergine olijfolie gearomatiseerd met rozemarijn.
On the side serveren wij u een in huisbereide crème van pickles.
Ter afwerking wat gebrande cevenne ui en spruitenblaadjes.
Of
Bijzonder voorgerechtje voor de liefhebbers van schaaldieren.
Langoustines zijn hier aan zet, ultrakort aangebakken en dan feestelijk verpakt in een jasje van pastadeeg.
Dit luchtige voorgerechtje rust op een spiegeltje van saus op basis van frisgroene tuinkruiden.
Een espuma van bisque en toetsen van groene groentekroosjes, broccoli dus, om het juiste smakenpallet te verkrijgen. +6 euro
Of
Een must taste voor veggies, en misschien ook het proeven waard voor niet-veggies?
Een moestuintje in miniatuur op bord gebracht: kleine raapjes, radijsjes, jonge worteltjes, witte roosjes van bloemige kool, rammenas, ijspegel…).
Een pommade op basis van gele wortel en daslook, enkele vegen zand van briochebrood en héél véél groen, een moestuin waardig.
Zo klassiek als klassiek kan zijn, forel!
Wij maken het verschil door dit gerechtje minder traditioneel te bereiden: wij lakken de riviervis voor u à la minute, doen hetzelfde met de amandelschilfers, vers voor u geroosterd.
We zochten verder ook nog inspiratie bij andere nootjes, zij het ditmaal verwerkt in de hazelnootboter.
Proef zeker ook de gel, gemaakt van amandelen . +4 euro
Of
Groen is het codewoord bij dit liquide groenten-kruiden-trio!
Geen traditioneel grootmoederssoepje deze combinatie van Marokkaanse muntblaadjes & brandnetel.
De doperwtjes, de dobbelsteentjes van lichtgerookt spek en de goudbruine broodkorstjes haalden we wel uit één van haar handgeschreven recepten.
Kortom, de bètaversie van erwtensoep!
Tongstrelend stukje kalfsvlees op lage temperatuur gegaard waardoor het in je mond smelt.
Toetsen van tijm uit eigen kruidentuin en een jus op basis van de betere rode wijn.
Soesjes op basis van schatjes van patatjes en de groenten die haalden we voor een keertje eens niet uit de grond maar uit het zilte water.
Wat dat wel mag zijn? Zeekraal, tiens!
Of
Liefdesvis, zwerversvis… deze vis heeft alleszins al tot velen hun verbeelding gesproken.
In ons jargon noemen we dit lekkere visje skrei, een familielid van de grote kabeljauwfamilie.
Goudbruin gebakken in hoeveboter, preistronkjes voor één keertje eens niet gekookt, wel gerookt.
Sausje op basis van mosterd uit Dijon, een volgens de kunst gepocheerd eitje en een smeuïge totjespap van piepers en karnemelk. +4 euro
Of
Geroerbakte risotto Punjab-stijl, ditmaal niet van rijst maar van diverse graansoorten.
Bonte groentenmengeling, langzaam gegaard in Indische stoofpotjes en dito kruidenmélange: de magische geuren van de garam masala tillen deze currybereiding naar een ongekend niveau, samen met onze smeuïge auberginecreatie en een groentetempura.
Het lievelingskoekje van dochterlief vormde de inspiratiebron voor dit nagerecht.
Geef toe, wie is er nu niet verlekkerd op de zoete zwarte schijfjes met de sneeuwwitte vulling uit het land van de stars and the stripes?
U zal het amper geloven maar we combineren dit royale toetje met koningskruid.
Verder krijgen de Oreo’s krijgen het gezelschap van een bolletje artisanaal vanilleroomijs en schijfjes kiwi.
Of
Dit toetje roept mooie herinneringen bij ons op.
Romantiek in overvloed in de stad van Gustav Klimt & Sissi.
We ontdekten Wenen al fietsend en kwamen toevallig terecht bij een schattig restootje dat later tot het beste restaurant van Oostenrijk zou worden uitgeroepen.
Am Steiereck.
Hier proefden we een Weense koffie, zoals Weense koffie hoort te zijn.
Vandaag serveren we u ook Weense koffie, althans op onze wijze.
Verwacht structuren van chocolade en van koffie.
Kaasjes die verbazen uit eigen contreien, dichtbij en verder weg.
Met alles erop en eraan!+ 6 euro
Conditions
Aankoop: Beperkt tot 1 per persoon, 1 extra als geschenk aankopen mag.
Reserveren: Reserveer op http://www.hetverschil.com/groupon/. Geldig op maandag, dinsdag en donderdag, van 12u tot 14u en van 18u30 tot 22u. Vrijdag van 12u tot 14.30u.
Bijkomende info: Supplement: voor sommige gerechten geldt een supplement.
Het menu veranderd naargelang het seizoen dus kijk zeker op de website voor de aangepaste menu.
Bekijk hier de algemene voorwaarden en 14 dagen herroepingsrecht
À propos de Restaurant Het Veschil
Situé à Lede, à 20 minutes en voiture d'Alost, le restaurant Het Verschil - ‘la différence’ en français - mérite amplement son nom. L'établissement propose une cuisine raffinée et inventive qui a été auréolée d'un Bib Gourmand au guide Michelin. Le chef Peter Maertens tend à revisiter les grands classiques français et belges en utilisant uniquement des produits locaux et de saison. Pour accompagner les repas, l'établissement propose une grande sélection de vins. En famille ou entre amis, pour un repas d’affaires ou un dîner romantique, Het Verschil dévoilera ses atouts à tout gourmet : la qualité (Bib Gourmand), le prix (37 euros max. pour le menu en 3 services), le choix illimité (au moins deux plats au choix) et la disponibilité (ouvert tous les jours de la semaine) du restaurant.