Hoogtepunten
Fris je kennis en rijvaardigheid even op en ga goed voorbereid de weg op tijdens het praktijkexamen met rijlessen van 6 of 20 uur.
Over deze deal
- 6 of 20 uur autorijlessen
- Geldig voor 1 persoon
- Fris je kennis en rijvaardigheid op
- Bereid je goed voor op je praktijkexamen
Deal-Voorwaarden
Aankoop: maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, maar meer te koop als kado.
Reserveren: verplicht minimaal 48 uur van tevoren via e-mail op autorijschoolavanti@gmail.com of via Whatsapp op +32 484 915 533, o.v.v. Groupon.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: toon je groupon bij aankomst op je mobiel of afgedrukt. Niet geldig i.c.m. andere acties. Voor meer informatie, neem contact op via Whatsapp +32 484 915 533. Ter plaatse moet nog € 40 inschrijvingskosten worden betaald. Bekijk hier de algemene voorwaarden en 14 dagen herroepingsrecht. Onze promotiecodes of andere kortingen kunnen niet bij deze aanbieding toegepast worden.
Over Rijschool Avanti
Rijschool Avanti zorgt ervoor dat nieuwbakken coureurs in de omgeving van Antwerpen samen met hen de juiste afslag nemen. De rijschool is erkend door de FOD Mobiliteit (erkenningsnummer 2832) en onder begeleiding van ervaren instructeurs leer je hier al sinds 1993 de fijne kneepjes van het autorijden. Starten, schakelen, gas geven, remmen enzovoorts, de hele reis van A tot Z. En om het jou zo gemakkelijk mogelijk te maken, is het ook een optie om in de avonduren of gedurende het weekend te lessen. In een streep op je doel af, zonder dat je daar andere plannen voor in de war hoeft te gooien.