5.0
Gemiddelde van 2-beoordelingen
100%
Vliegen als een vogel, landen met een streekbiertje in de hand. Perfect voor durvers die van een originele ervaring houden!
Droom je ervan om het luchtruim te verkennen? Dan is deze unieke vliegervaring bij ULM-Goetsenhoven echt iets voor jou. Vanuit Tienen stijg je op met een ultralicht vliegtuig (Sila 450C) onder begeleiding van een ervaren piloot. Na de vlucht word je verwelkomd in de gezellige Pinguïnbar voor een lokaal gebrouwen biertje: dit wordt gegarandeerd een ervaring om nooit te vergeten!
Dit is geen standaard rondvlucht, dit is een beleving. Je krijgt de kans om het vliegen te ervaren zoals het écht is: licht, wendbaar en puur. De combinatie van een persoonlijke vlucht, een charmant vliegveld, en een biertje in de bar achteraf zorgt voor een uniek totaalpakket. Ideaal als origineel cadeau, bucketlist-ervaring of gewoon om eens iets totaal anders te doen. Bovendien is de sfeer bij ULM-Goetsenhoven ongedwongen, gastvrij en gepassioneerd: hier word je deel van een community die leeft voor het vliegen.
Bedrijfsnaam: ULM Goetsenhoven | Registratienummer: 0647965344 | Registratie Land: BE | Contactgegevens: NULL | Factuuradres: Hannuitsesteenweg 350, Tienen, Vlaams-brabant, BE, 3300 | De partner heeft verklaard dat zijn producten of diensten voldoen aan de toepasselijke regels van de EU-wetgeving.