Tijd om deze snoodaard te vullen met fantastische producten zoals elektronica, gadgets, huishoudelijke artikelen, kado's en andere fraaie aanbiedingen van Groupon Shopping.
Rekbare riem met gevlochten effect om je outfit af te maken met een casual-chique touch.
Product-details
Deze deal van Groupon wordt verkocht door Dynergy.
Gevlochten effect
Elastische stof
Lengte: 100-160 cm
Materiaal: 80% nylon, 10% metaal en 10% kunstleer
Sluiting: roestvrijstalen gesp
Keuze uit kleuren:
zwart
marineblauw
Bruin
Mogelijkheid om 1, 2 of 3 te kopen
Deal-Voorwaarden
Levering: Inbegrepen in de prijs. Levering binnen circa 5 kalenderdagen. Je bestelling: De aankoop wordt verzonden naar het afleveradres dat is opgegeven bij het afrekenen. Het afleveradres kan niet worden gewijzigd nadat de bestelling is geplaatst. Originele prijs: De originele prijs is gebaseerd op de online prijs bij van . Meer info: Je product wordt geleverd door Dynergy. Klik hier voor het retourbeleid. Voor vragen over je bestelling neem je contact op via: info@firstpointdistribution.co.uk. Geregistreerd adres: Unit 3 Ursula Lapp Estate Old Oak Lane NW10 6UD London GB.
Voor de levering van je bestelling kan het noodzakelijk zijn dat jouw e-mailadres en/of telefoonnummer éénmalig wordt/worden verstrekt aan onze leveranciers. Ze gebruiken deze gegevens uitsluitend om contact met je op te nemen voor het succesvol afleveren van je bestelling.